Světelná reklama v Ústí nad Labem

Nabízíme všechny druhy světelné a nesvětelné reklamy, úsporné LED světelné technologie použitelné jak v interiérech, tak v exteriérech jako venkovní světelná reklama, nebo světelné boxy. Různé světelné tabule, světelné panely, světelné nápisy, či světelná písmena. Frézování 3D písmen, reklamní polepy aut a výloh. Výroba a montáž reklamních pylonů. 

Provádíme repase starších reklam. Ve vlastní zámečnické dílně v Ústí nad Labem - Trmice, si vyrábíme vlastní nosné konstrukce a případně jiné nosné prvky.

Poskytujeme kompletní reklamní servis od návrhu, přes výrobu ve vlastních prostorách, až po montáž kdekoliv v České republice. Disponujeme vysokozdvižnou plošinou pro montáž v nepřístupných a vysoko položených místech.

Produkty vyrábíme na míru na základě požadavků klienta.

Společnost A NEON s.r.o. má platné oprávnění pro výrobu, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů, a pro montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení.

 

Služby jsou blíže popsány v níže uvedených sekcích

Certifikáty

Pro vykonávání služeb splňujeme patřičné kvalifikace. Zde je k dispozici Živnostenský list, jehož předmětem podnikání je montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení

Zde je k dispozici výpis z obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem, který umožnujě využívat právní formu A NEON s.r.o.

Kontaktuje nás: +420 603 803 999, info@aneon.cz

A NEON s.r.o., Žižkova 397, 40004, Trmice